Menu

Csa

1

Online odbavení

Ještě předtím než vyrazíte na letiště, se můžete odbavit online. To významně urychlí odbavení na letišti. Pro odbavení online u ČSA Českých aerolinií, klikněte na odkaz nacházející se v e-mailu. Následně pokračujte podle instrukce – doplňte všechna požadovaná pole. Pamatujte, že online odbavení je nutné provést pro každého cestujícího zvlášť na každý letový úsek. U ČSA Českých aerolinií se můžete odbavit 30 hodin před plánovaným letem. Vytiskněte si palubní lístek, který obdržíte po online odbavení.

Až budete na letišti, najděte bránu (gate), kde probíhá odbavení cestujících na váš let (jestli máte zavazadlo k odbavení, odevzdejte ho v místě k tomu určeném). Během kontroly na letišti předložte palubní lístek na cestu s ČSA Českými aeroliniemi a tentýž doklad, který je uveden na lístku.

 

 

Na jezdící pás vyložte vše z kapes, sundejte si bundu, odložte příruční zavazadlo. Jestliže s sebou máte notebook, kapaliny nebo jiné předměty, na které se vztahují omezení, vyjměte je ze zavazadla k další kontrole. Poté, co projdete kontrolou, obsluha letiště vás navede do odletové haly. Tam budete čekat na své letadlo. Před vchodem na palubu opět předložte svůj palubní lístek.